Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

 

 


Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadzi

Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.

 

Preto som pre Vás pripravila tieto krásne markery, ktoré od dnes pribalím zdarma ku každej objednanej vlnke!:)

 


Niektoré sú v pároch či trojiciach, niektoré sú solitéry, všetky sú však originály, ručne a s láskou robené pre Vaše ihlice a moju špeciálnu vlnku♥

Farba a motív bude vždy prekvapením a veľkosť vyberiem podľa objednanej vlnky.

 

Markery sú najznámejšie ako označenie začiatku riadku pri pletení do kruhu, ale môžete s nimi robiť viac než to.

 

Markery sú tu na to, aby upútali našu pozornosť a v pletenine ich môžeme umiestňovať tak, aby nám pomohli sa sústrediť na dôležité veci ako je pridávanie a uberanie očiek, opakovanie pletacích alebo farebných vzorov, značenie zmeny ihlíc, zmeny vzoru a veľa veľa iných dôležitých vecičiek.

 

S markermi je podstatne menej párania a ušetria Vám kopec času (a nervov:))

 

 

Vždy som používala ako markery bežné plastové "zicherky", ktoré dostať v každej galantérii. Ale odkedy sa moje malé tornádo  naučilo ich otvárať, má novú záľubu.

Číha na rozrobenú pleteninku bez dozoru, a .....

markery-zicherky záhadne zmiznú.

A moje nekonečné počítanie očiek začína.

To ma inšpirovalo vyrobiť si markery, ktoré len tak ľahko môj malý čertík-bertík neodopne:))

 

 

Okrem toho sú proste krásne a s nimi pletiem s ešte väčšou radosťou!♥

 

Prajem Vám krásny deň!

priadka Petronela