Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Kvôli mimoriadnej situácii posielam balíčky len raz týždenne. (Naša pobočka zásielkovne je dočasne zatvorená - balíčky cez zásielkovňu teraz neposielam). Ďakujem za pochopenie.

Opatrujte sa a veľa domka ihlicami naštrngajte!♥

Nela

 

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

Kvôli mimoriadnej situácii posielam balíčky len raz týždenne. (Naša pobočka zásielkovne je dočasne zatvorená - balíčky cez zásielkovňu teraz neposielam). Ďakujem za pochopenie.

Opatrujte sa a veľa domka ihlicami naštrngajte!♥

Nela

 


16. 04. 2018

Ponožkové pradenie 2018 - Socks SKAL 2018

Poďme spolu priasť!! - Ponožkové pradenie 2018 - Socks SKAL 2018Ahojte milé priadky, vlnenky, tvorilky,
spoločným pradením a pletením pokračujeme aj v roku 2018!

Čo je spoločné pradenie a ako prebieha?

Spoločné pradenie je ekvivalent spoločného pletenia - kedy viacero pletiarok robí ten istý projekt, podľa toho istého návodu v rovnakom čase. Je to obrovská zábava :-) a súčasne aj veľmi nápomocné, keďže si môžu tvorilky navzájom radiť, podporovať sa a zdieľať pokroky.

A kedže my sme hlavne priadky,  naše projekty budú začínať nie až ihlicami, ale pradením samotnej priadze.

 

Téma je "Ponožkové pradenie" a cieľom bude napriasť si priadzu na ponožky a ponožky aj zhotoviť (upliesť alebo uháčkovať).

 

Zapojiť do spoločného pradenia sa môže každý - začiatočník či profík, priasť sa môžu ľubovoľné vlákna (vlna, alpaka, hodváb, ľan, bavlna, mix), a ľubovoľný typ priadze - môžete upriasť jednoduchú rýchlu jednonitku, alebo komplikovanejšie viacvláknové priadze. Je to na VásWink
Okrem príjemne stráveného času, nových skúseností a hotového páru užasných ponožiek vlastnej výroby môžete získať aj parádne ceny - tie budem predstavovať priebežne počas celého roku.
(Ak by ste aj Vy chceli ponúknuť cenu do tohto projektu a potešiť tak viac spolu-priadok - cena bude vítanáSmile)
Toto spoločné pradenie bude trvať až do konca roku - 31.12.2018.

Za každý dokončený pár ponožiek  - jeden vstup do žrebovania -  môžete sa zapojiť s ľubovoľným počtom párov.
Spoločné pradenie bude prebiehať na FB v skupine VLNA A PRADENIE,  kde sa môžete prihlásiť, nájdete tam ďalšie informácie, odpoviem na prípadné otázky. Tu sa budeme radiť, zdieľať svoje pokroky a tešiť sa z krásnych klbiek a hotových vecičiek. Tiež tu bude priestor pre fotografie Vašich dokončených dielok pre zapojenie sa do žrebovania o ceny.

Teším na na spoločné pradenie a na Vaše krásne priadze a dielka!♥

 

Krásny dník prajem

Vaša priadka Petronela