Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

02. 12. 2017

Poďme spolu priasť!! - Vianočné Pradenie 2017 (SPINALONG)

Ahojte milé priadky, vlnenky,  tvorilky!

Za posledný rok sa nám naša malá komunita priadok krásne rozrástla. Prebrali sme množstvo tém okolo vlny, riešily spolu rôzne problémy, stretávali sa na priadkových stretkách, posúvali si skúsenosti, pomáhali si a inšpirovali sa navzájom. Ja sa z toho neskutočne teším a ďakujem Vám všetkým za krásne prepradený rok 2017!:)

 

Do konca roka nám zostáva ešte takmer mesiac, strávme ho spoločne  - pradením a vlnenou tvorbou!

 

Srdečne Vás pozývam na spoločné pradenie (spinalong)

 

VIANOČNÉ PRADENIE 2017 

 

Čo je spoločné pradenie a ako prebieha?

Spoločné pradenie je ekvivalent spoločného pletenia - kedy viacero pletiarok robí ten istý projekt, podľa toho istého návodu v rovnakom čase. Je to obrovská zábava :-) a súčasne aj veľmi nápomocné, keďže si môžu tvorilky navzájom radiť, podporovať sa a zdieľať pokroky.

A kedže my sme hlavne priadky,  naše projekty budú začínať nie až ihlicami, ale pradením samotnej priadze.

Téma je "Vianočné pradenie" a cieľom bude vianočný darček pre niekoho Vám blízkeho (alebo pre Vás:)) - čiže hotová vecička z Vami napradenej priadze pod vianočným stromčekom.

Zapojiť do spoločného pradenia sa môže každý - začiatočník či profík, priasť sa môžu ľubovoľné vlákna (vlna, alpaka, hodváb, ľan, bavlna, mix), a ľubovoľný typ priadze - môžete upriasť jednoduchú rýchlu jednonitku, alebo komplikovanejšie viacvláknové príp. textúrované priadze. Hotová večicka je tiež ľubovoľná - môžu to byť ponožky, čiapka, rukavice, alebo hoci aj podsedáčik alebo dekorácia. Večička môže byť pletená, háčkovaná, tkaná.... Je to len na Vás, pretože Vy najlepšie viete, koho idete obdarovať a čo má rád:))

 

A čo je ešte super?!

Okrem príjemne stráveného času, nových skúseností a hotového darčeku pod stromčekom môžete získať aj parádne ceny!

 

1. cena: Balíček z eshopu www.priadka-handspun.sk

nájdete v ňom:

- 60g ručne farbený česanec z kolekcie Streetart Vlna Collection

- sadu označovačov

- vrecúško plnené voňavou levanduľkou

- tašku na projekty

- príjemné čítanie - jedno číslo The Wheel s množstvom super článkov o vlne, pradení, farbení a tkaní.

 

 

2. cena: Balíček česancov na pradenie venovaný eshopom www.pradenie.sk

V balíčku nájdete päť krásnych česancov z rôznych vlákien. Česance sú po 20g  - bfl/morské riasy, merino zmes Vášeň - červená, merino/hodváb tussah Panna - zelená, merino/bambus/sójové vlákno, Včela - zlto - čierna, merino/trilobal Divá kačka - tmavo zelená

česance na pradenie

3. cena: Balíček vlny a farieb na pradenie a farbenie venovaný eshopom www.pradenie.sk

V balíčku nájdete 100 vlny Rambouillet a dve práškové farby na vlnu značky Eurolana.

farby a vlna

 

farby a vlna

 

Srdečne ďakujem Zuzke Fabok o obchodíku www.pradenie.sk za venovanie cien!♥

 

 

Ako som písala, do spoločného pradenia sa môže zapojiť každý. Pre zapojenie do žrebovania o ceny máme niekoľko jednoduchých podmienok:

- priadza, resp. hotová vecička z nej musí mať minimálne 40g

- priadza je Vami napradená a vecička Vami vytvorená

- priadzu a vecičku ste vytvorili v priebehu Vianočného pradenia 2017 (od 2.12.2017-27.12.2017) proces si priebežne fotografujte - treba 3 fotografie - pradenie priadze + tvorenie vecičky + hotová vecička

Príklad:

 

Spoločné pradenie bude prebiehať na FB Vianočné pradenie 2017,  kde sa môžete prihlásiť, nájdete tam ďalšie informácie, odpoviem na prípadné otázky. Tu sa budeme radiť, zdieľať svoje pokroky a tešiť sa z krásnych klbiek a hotových vecičiek. Tiež tu bude priestor pre fotografie Vašich dokončených dielok pre zapojenie sa do žrebovania o ceny.

Vianočné pradenie 2017 bude trvať od 2.12.2017 do 27.12.2017, čiže ak si chcete hotové dielko odfotiť priamo pod stromčekom alebo spolu s obdarovanou osôbkou, máte dostatok času!:)

 

Teším na na spoločné pradenie a na Vaše krásne priadze a dielka!♥

 

Krásny dník prajem

Vaša priadka Petronela