Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

 

 


01. 09. 2017

NOVINKY + Pripomínam možnosť získať poukážku v hodnote 30Eur!!!

Krásne, horúce (a u mňa hlavne prepletené a prepradené♥) leto končí a ja sa pripomínam do prichádzajúcej jesene nielen s mojimi vlnkami a pleteninkami ale i s poukážkou v hodnote 30Eur, ktorá ešte stále čaká na svoju tvorivú majiteľku:)

Na mojich ihliciach počas leta vznikli tri slniečkové šatky. Jednu ste už mali možnosť vidieť v galérii aj v predchádzajúcom článku

Fluorescent Sun (z priadze singles merino superwash vo farbách variegated blue + fluorescent orange)

 

 

 

 

 

 

 

Ako druhú som plietla alternatívnu verziu Fluorescent Sun (priadza singles merino superwash vo farbách Traveling + Fluorescent Violet)

 

 

 

 

 

 

Ako tretie som doplietla slniečko bez kontrastnej fluorescentej farby, volila som vlnky singles merino superwash vo farbách Night Rider a sivostrieborný základ zo setu Steampunk

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyzývam všetky tvorilky, ktoré sa zapojili do KAL (spoločného pletenia) slniečkovej šatky FLUORESCENT SUN , aby mi do 31.8. 2017 (do polnoci) poslali na mail eshop@priadka-handspun.sk fotografiu hotovej šatky z hociktorej z vlniek Singles merino superwash (ak ste už na mailík posielali foto, druhý krát nemusíte:-))

 

Spomedzi všetkých vyžrebujem jednu tvorilku, ktorá bude mať okrem svojej krásnej slniečkovej šatky♥ šatky aj druhú odmenu:) - a to poukážku v hodnote 30Eur na nákup v eshope PriadkaHandspun.

 

Momentálne už do galérie pribudlo kopec nových jesenných a zimných ručne pradených klbiek, takže určite bude z čoho vyberať!:)

Napríklad krásne premenlivá vlnka HUMMINGBIRD


 

Dotyk slnka so zemitým nádychom s podielom hodvábu♥

 


 

Romantická kvetinová FLORAL

 

a LAVANDER

 

 

Pestrá a elegantná zároveň NOCTURNAL LIFE

 


 

Svieža VITAMINS

 

 

Alebo superhrubé ručne pradené priadze zo 100%-ného merina na pletenie TRENDY superhrubých vecičiek

 

 

 

 

Tak posielajte Vaše slniečka!:)

1.9.2017 žrebujeme!

 

Krásny deň praje Vaša priadka Petronelka♥

 

www.priadka-handspun.sk