Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

 

 


INFO » Doprava a platba
Informácie o možnostiach dopravy a platby

Cena tovaru  a platba za tovar

Cena je pri každom tovare a službe, je uvedená vrátane DPH a ostatných daní. Kúpna cena je platná v momente objednania tovaru alebo služby.  Kúpna cena sa považuje za uhradenú dňom pripísania peňažných prostriedkov na účet predávajúceho (alebo pri platbe v hotovosti momentom hotovostnej úhrady, resp. jej potvrdenia vystavením príjmového dokladu)

Spôsob zaplatenia kúpnej zvolí kupujúci v procese objednávania tovaru na webovej stránke nákupného portálu.

Platba je možná iba v EUR.

Platbu je možné zrealizovať

  • Vopred prevodom na účet predávajúceho -  na základe faktúry od predávajúceho
  • dobierkou (platba za objednaný tovar pri prevzatí zásielky)

O prijatí platby bude predávajúci kupujúceho informovať emailom alebo telefonicky.

 

Dodanie tovaru

Predávajúci doručuje kupujúcemu objednaný tovar obvykle prostredníctvom Slovenskej pošty ako doporučený list  alebo balík na adresu.  Spôsob doručenia si zákazník volí pri vypĺňaní objednávkového formulára, pri každej možnosti je uvedená cena za doručenie. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci.

Doporučený list  (zásielky do 2 kg) - 1,65Eur

Balík na adresu  (zásielky nad 2 kg) - 3,70 Eur

Zmenu spôsobu dodania tovaru je možné upraviť po vzájomnej dohode medzi kupujúcim a predávajúcim.

Predávajúci neumožňuje osobný odber tovaru.