Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

 

 


01. 09. 2017

Čo leto naplietlo - vyhodnotenie KAL

Tak už je to tu:))

Prvé spoločné pletenie  - "KAL" je v závere a kopec krásnych šatiek je upletených.

Juj, viete čo je KAL? :-)

Je to skratka z anglického výrazu Knit along - spoločné pletenie.

Viacero pletiarok robí ten istý projekt, podľa toho istého návodu v rovnakom čase. Je to obrovská zábava :-) a súčasne je to aj veľmi nápomocné, keďže si môžeme navzájom radiť, podporovať sa a zdieľať pokroky.

Do nášho spoločného letného pletenia som vytvorila návod na šatku Fluorescent Sun.

Šatka je asymetrická, dlhá, na prehodenie cez plecia, zviazanie i omotanie okolo krku. Spodný okraj sú jemné oblúčiky, vlny ktoré sa postupne zväčšujú z jedného cípu do druhého.

 

Pomocou skrátených riadkov sa vytvorí na šatke "slniečko" s postupne sa predlžujúcimi lúčmi. Kontrastná vlnka z ktorej sa pletú lúče, je farbená špeciálnou fluorescenčnou farbou, vďaka čomu slniečko na šatke ktoré žiari vo dne i v noci♥

Ku návodu som ručne nafarbila kopec pasujúcich setíkov vlniek.

Každý setík obsahuje 3 pradienka základnej farby a jedno mini-pradienko kontrastnej vlnky farbenej špeciálnou fluorescentnou farbou.

 

 

Spoločné pletenie sme odštartovali začiatkom júna Svetovým dňom pletenia na verejnosti :-) a   žurnálikom Poďme spolu pliesť!!

Návodík bol voľný, nebolo nutné pliesť len z mojej vlnky a na moju radosť sa zapojilo množstvo užasných tvoriliek so svojimi šikovnými rukami (vďaka Vám žienky, bolo to super!!)

 

Rada by som Vám aspoň niektoré šatky ktoré počas leta vznikli

(nasledujúce fotky sú od autoriek šatiek)

 

Takúto roztrblietanú ako nočná hviezdna obloha uplietla pani Hanka

 

Krásne dielko pani Slávky (farbičky na želanie)

 

Jemnučká a pritom veselá:) šatka od pani Alenky

 

Elegantná a mystická šatka od pani Zlatice

(mimochodom, pani Zlatica je aj priadka, a červenú kontrastnú vlnku si napriadla sama na vretienku od Zuzky z obchodíku PRADENIE)

Užasné, že? Krásna práca pradenia aj pletenia!♥

 

 

Krásne dielka, čo poviete?

Spoločné pletenie bolo pre mňa úžasnou skúsenosťou.

Mala som možnosť spoznať Vás milé tvorilky trošku bližšie, vymenili sme si množstvo správ, dostala som kopec tipov na ďalšie projekty a nové techniky, ktoré počas jesene plánujem vyskúšať, ďakujem Vám zo srdiečka♥

Určite si ešte spolu poletieme!

 

 

A na záver, to na čo určite netrpezlivo čakáte - poukážka na nákup v hodnote 30Eur.

__________________Srdečne blahoželám pani Márii!!!________________________

(budem Vás kontaktovať aj správou:)

A tu jej jej krásna šatka

 

 

Ďakujem a prajem krásny zvyšok dňa!

Petronela