Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Kvôli mimoriadnej situácii posielam balíčky len raz týždenne. (Naša pobočka zásielkovne je dočasne zatvorená - balíčky cez zásielkovňu teraz neposielam). Ďakujem za pochopenie.

Opatrujte sa a veľa domka ihlicami naštrngajte!♥

Nela

 

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

Kvôli mimoriadnej situácii posielam balíčky len raz týždenne. (Naša pobočka zásielkovne je dočasne zatvorená - balíčky cez zásielkovňu teraz neposielam). Ďakujem za pochopenie.

Opatrujte sa a veľa domka ihlicami naštrngajte!♥

Nela

 


05. 01. 2017

Ako sa tvorí KLBKO VLNY

Nedávno som dostala objednávku na niekoľko ručne farbených hodvábnych kokonov s prosbou o zbytky a kúsky nejakých priadzí, ktoré by sa hodili na ďalšie tvorenie spolu s kokonmi..

Hm...zbytky? Ja? Ja vždy zužitkujem všetko! Aj najmenší kúsok vlny, keď sa nehodí do pradenia, tak si učite nájde miesto pri plstení, či na výrobu strapcov, prípadne tie najšpeci kúsky idú do Art priadze...

Pre mňa teda veľký problém. Rozhodla som sa teda urobiť ku kokonom vlastné pradienko vlny.

Ako také pradienko vzniká, od česania vlny, cez výrobu ruličiek na pradenie, pradenie jednonitky a spriadanie špeci spôsobom NAVAJO si môžete pozrieť v skrátenom videu:

 

Vytvoriť toto mini-pradienko ma veľmi bavilo a pravdepodobne nejaké mini - kúsky čoskoro pribudnú i do mojej galérie:)) Prajem krásne upradený deň p.