Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Novinky

arr3VLNA KLUB - YARN CLUB - JÚN 2018Vitajte v exkluzívom VLNA KLUBE! Čo je VLNA KLUB? VLNA KLUB je exkluzívny klub pre milovníkov... arr3Kolovrátok (aj ako darček ku objednávke)    Ku špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky. Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Na ihliciach štýlovo! Získajte Handmade markery zdarma k priadziKu špeciálnym vlnkám patria aj iné špeciálne vecičky.   Preto som pre Vás pripravila tieto... arr3Pradenie a ručne pradená vlna (Textúrované priadze - ART priadze)Ahojte milé priadky a vlnečky, Chcela by som sa trochu venovať téme pradenie - textúrovaná priadza... arr3Ako vyzerajú opakované klbká?Ahote tvorilkovia, Môžno už poznáte moje klbenká, ručne pradené na mojom ľúbenom kolovrátku, či...

Zľavnené

Cena 25,00 EUR
Skladom / In stock

 

 


15. 09. 2018

ADVENTNÝ KALENDÁR 2018 - pre-order

Predpredaj setov ručne farbených priadzí s vianočnou tématikou začínaLaughing!

 

Predstavujem adventný kalendár pre každú vlnomilku♥

 

***ADVENTNÝ KALENDÁR 2018**

(objednávky prijímam do 30.9.2018 - balíčky budú odosielané začiatkom novembra, tak ich budete mať doma včas pre adventné obdobie)

 

 

Pred objednaním si prosím prečítajte celý popis.

 

Čo je Adventný kalendár 2018 a ako funguje?

Vlnený Adventný kalendár je obdobou adventného kalendára ako ho poznáte.

Áno, toho so sladkosťami a drobnosťamiTongue out pre deti, kde sa postupne otvárajú balíčky/okienka a počítajú sa dni do Vianoc.

 

Tento Adventný kalendár je pripravený  pre potešenie srdca a očiek každej vlnomilky♥.

 

 

OBSAH ADVENTNÉHO KALENDÁRA

(Aj prekvapenia majú hranice a nekupujeme mačku vo vreci!Wink):


V kalendári sa nachádza 25 samostatne zabalených balíčkov. Každý balíček je označený pre otvorenie v príslušnom dni - 24 menších balíčkov za každý deň od 1.12 do 24.12 a jeden väčší balík pod vianočný stromčekKiss.

 

* V balíčkoch sa nachádza samostatne zabalených 24 minipradienok (20g/cca75-85m) a jedno veľké pradienko 100g/cca400m.

Spolu teda 580g úžasnej priadze!!!!

(MINIAdventný kalendár, pre adventné nedele + vianočný večer 4+1 (130g) nájdete TU)

 

* Všetky priadze sú mnou ručne farbené.


* Priadze sú farbené špeciálne a výlučne pre Adventný kalendár - sú OOAK (jediné svojho druhu - nebudú v bežnej ponuke v eshope ani ich už nebudem opakovať).

 

* Všetky priadze budú mať veľmi podobnú hrúbku (teda ak chcete, môžete ich skombinovať do jedného spoločného projektu, prípadne z nich upliesť viacero menších). Je to hrúbka sock/fingering (cca 400m na 100g priadze) zoznam priadzí a ich zloženie nájdete nižšie v popise.

 

* Priadze budú inšpirované ADVENTOM a VIANOCAMI, bude z nich "cítiť" medovníčky, škoricu,  koledy, jednoducho prichádzajúce VIANOCESmile Do každej priadze bude vloženej veľa strarostlivosti, lásky, spevu a dobrej náladyLaughing.

 

* Uvoľnite akékoľvek očakávania o tom, ako môže priadza vyzerať ... Vianoce nie sú len červeno-zelené a strieborno-zlaté....


Pozrite koľko príkladov krásnych vianočných farieb som našla!


A to je len začiatok! Ho, Ho, Ho!!!Wink


Nezabudnite, že aj keď je priadza inšpirovaná známou vecou, stále Vám chcem pripraviť aj príjemné prekvapenie!

 

* V balíčkoch sú okrem priadzí aj rôzne handmade drobnosti a iné bonusy pre potešenie.

 

* Ekologicky zmýšľajúcich poteší, že na balenie používam hlavne EKOkraft papier - recyklovaný a kompostovateľný papier (príp. ďalšie recyklované/recyklovateľné obalové materiály).

 

* Adventný kalendár 2018 dá objednať teraz do 30.9.2018 (alebo do vypredania). Všetky objednané kalendáre budem expedovať naraz - začiatkom novembra - v dostatočnom predstihu pred začiatkom adventného obdobia.


* Po objednaní obdržíte email s potvrdením objednávky Adventného kalendára a platobnými podmienkami (Adventné kalendáre nieje môžné objednať na dobierku, ide o PRE-ORDER - sú farbené na zákazku, teda až po objednaní). Je možné sa dohodnúť na platbe v dvoch častiach - záloha vopred a doplatok pri posielaní priadzí - kontaktujte ma na eshop@priadka-handspun.sk


* Doprava pre Adventné Kalendáre je ZDARMA (všetky položky objednané zároveň s kalendárom budú odoslané spolu s ním v novembri)


* Hashtag na sociálnych sieťach pre Adventné kalendáre je rovnaký ako pre VLNA KLUB  #vlnaklub - podeľte sa o svoju radosť a pochváľte sa svojimi krásnym projektami z exkluzívnej priadze.


Pridajte sa na Facebooku do skupiny Priadka Knitting group a zdieľajte svoj progres a svoju radosť:))

 

 

 

 

****

Ja viem, ja viem. Je ešte len leto a ja tu straším VianocamiUndecided. Ale už to tak je... Vianoce sa budú už len približovať a nafarbiť 25 samostatných farbičiek je záležitosť veľmi pracná a časovo náááročná. Okrem toho chystám do balíčkov všelijaké špecialitky, niektoré cestujú z ďalekých krajín, len aby Vás v decembri potešiliWink Tak šup-šup - objednať, aby sme to stihli včasSmile.

 

Dopletenia priateľky!♥

Vaša Nelka